Repartizarea la Colegiul Tehnic “Ion Borcea” Buhusi

9.832


La Colegiul Tehnic “Ion Borcea” Buhusi au fost repartizati urmatorii elevi

Matematica-Informatica (ultima medie 7.84)

Filologie (ultima medie 7.80)

Stiinte sociale (ultima medie 7.71)

Stiinte ale naturii (ultima medie 7.39)

Industie textila si pielarie (ultima medie 5.93)

Constructii, instalatii si lucrari publice (ultima medie 5.90)

Comert (ultima medie 6.65)

 

Matematica-Informatica

 

1. TESLARU V. IOANA COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.97

2. PUSCALAU C. ANDREEA-VIVIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

9.78

3. NECULA V. MARIA-STELIANA-VIVIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

9.77

4. MIHAILA V. VASILE IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

9.62

5. NASTASA A. IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.61

6. STOICA G. GEORGIANA SANDRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.57

7. LUPU C. CRISTI IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

9.43

8. SOROAGA C. SIMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI

9.38

9. CIOBANU C. ALEXANDRU COSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.36

10. HAPCHINA I. ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

9.20

11. STAN I. OVIDIU-IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

9.17

12. PASCARIU V. COSMIN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.07

13. BOTEZATU V. BOGDAN FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.05

14. SIMION I. ELENA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

9.04

15. NUTU G. ALEXANDRU GHEORGHE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

9.03

16. FILIP M. STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

9.02

17. MERLUSCA E. RAZVAN NARCIS SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.88

18. BALAS E. EMANUELLA LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.84

19. PADURARIU C. ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.79

20. URSACHE I. IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.61

21. GAFIUC C. RAMONA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.61

22. NEGUSTORU A. ALEXANDRU ISIDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.60

23. BODOROS V. IONUT – VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

8.57

24. OPREA G. VLADIMIR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.55

25. CONSTANTINESCU F. BIANCA- GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

8.51

26. SERBAN A. VASILE ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.42

27. DAMIAN C. CRISTINA – MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

8.22

28. CURBAT C. CRISTIAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.19

29. ANDRIES C. MIHAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.86

30. CIOLAN V. ANDREI SCOALA DE ARTE SI MESERII CANDESTI

7.84

 Filologie

 

1. DOBRIN I. ION-RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

9.45

2. DAMIAN V. ANA ARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

9.45

3. ENCIU M. DIANA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

9.42

4. CIOBANU C. TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.25

5. IONASCU P. GEORGEANA-CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 ROSIORI

9.18

6. DRUGESCU C. BEATRICE RAMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.16

7. BENEA V. ANDREEA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

9.05

8. MURARIU G. ALEXANDRA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.98

9. PEPENEATA C. GEORGETA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.87

10. RUSU C. ROXANA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

8.84

11. PRISECARU G. ROXANA – ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

8.83

12. MUNTEANU I. IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.82

13. DORNIANU D. IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

8.79

14. RETEA I. IOANA SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.72

15. APETRI M. LAURA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.70

16. MALINICI E. EDUARD-PETRISOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

8.68

17. DUMITRASC M. MIHAELA GEANINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

8.68

18. BUGA P. PAULA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.63

19. TELITA V. BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.61

20. TURCU N. MALINA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

8.51

21. SANDU G. GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

8.50

22. BIBIRE I. LAVINIA PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

8.49

23. PLACINTA R. MILENA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.46

24. PAHONCEA C. CATALINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.36

25. BUTNARU A. LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.17

26. APETREI V. BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

8.00

27. CIOBANU C. ELENA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.91

28. POPU I. ANA- MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

7.87

29. BARCAN V. DIANA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

7.83

30. PUSCALAU C. STEFANIA ANELIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.80

 Stiinte sociale

 

1. SALAU C. MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.08

2. ROTARU I. SILVIAN IOSIF SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

8.72

3. MUNTEANU C. ELENA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

8.63

4. SAVIN E. ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.63

5. ARDELEANU S. ANDRA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.59

6. ANDRIES C. CONSTANTIN-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

8.55

7. MITREA V. NICOLETA – LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

8.43

8. SANDU N. MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

8.42

9. MITOCARU C. ANA – MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

8.30

10. DUMITRU D. ROBERT DANUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

8.29

11. IVANCUTA F. FLORINA PARASCHIVA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

8.28

12. BOATCA A. FLORIN-DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

8.27

13. PANTIRU N. ANDREI STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.22

14. MOCANU I. ION COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

8.15

15. MANOLIA C. CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

8.08

16. STOLNICU G. GEORGE-CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI

8.05

17. OVEZEA M. ALEXANDRU MIHAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.02

18. TANASA G. GEANINA GIORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

8.00

19. OLARIU I. FLORIN-COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

8.00

20. BACIU I. VLAD IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.90

21. ARAMA I. CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.88

22. BOTEZATU I. IULIAN DAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

7.88

23. AXENTE -. NICOLETA – CLAUDIA SCOALA DE ARTE SI MESERII REDIU

7.84

24. CHIRITA M. OANA DAIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

7.84

25. RAVEICA V. ELENA ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

7.76

26. TROFIN V. MARIA-SIMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI

7.75

27. VRABIE I. IOAN – ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

7.73

28. PUSCALAU I. BIANCA-IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.72

29. TUTUIANU C. NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII BERESTI-TAZLAU

7.71

30. PASCARU I. RAZVAN ION SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.71

 Stiinte ale naturii

 

1. SALAU C. GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.80

2. GRUIA C. GIULIANO EMANUELE SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

9.41

3. ROSCA I. ELENA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

9.31

4. BADASCA V. BIANCA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

9.25

5. ALISTAR I. ANCA-IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

8.80

6. LAZAR N. IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

8.69

7. ZAMA S. ALEXANDRA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

8.67

8. TELEUCA V. RARES-IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

8.63

9. TEODORESCU V. BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

8.57

10. BLAJ G. ELENA-ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

8.47

11. SIMION V. ELENA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

8.04

12. TOFAN I. MIHAI-IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII SECUIENI

7.95

13. BARCAN G. MIHAIL COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.82

14. ROTARIU G. MARIA MONICA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.74

15. IRIMIA C. GEORGIANA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.67

16. GRIGORE D. ANDREEA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.67

17. GRIGOROIU C. OANA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.61

18. AXINTE P. PAULA ANDREIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.60

19. PILAT I. IOANA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.57

20. CIOBANU M. ANA-MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

7.55

21. CRENGANIS V. NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.53

22. GURAU T. ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.50

23. COJOCARU A. ADINA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.50

24. ANTOCHI I. PETRU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 COSTISA

7.50

25. HANGANITA I. IONUT BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

7.46

26. SANTA C. ALEXANDRU CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

7.42

27. BRAN G. GABRIEL IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.42

28. DEDIU C. OANA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.40

29. GRIGORE N. BIANCA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.39

30. CRETU C. CONSTANTIN COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.39

Industrie textila si pielarie 


1. RUSU C. MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI

7.64

2. NICOLAE A. ANDREEA NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.28

3. FUSARIU S. RARES STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.23

4. HANGANASU I. ANDREEA-DUMITRITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.15

5. RUSU P. ALEXANDRA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI

7.04

6. PURICA V. VASILICA LILIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

6.99

7. URSACHI V. ALIN-VASILE SCOALA DE ARTE SI MESERII CANDESTI

6.94

8. TROFIN C. ILIE – FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI

6.93

9. SILENI V. LAURA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

6.90

10. ZAHARIE G. ANDREEA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.84

11. POPU T. IOANA – RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

6.65

12. GROSU V. ANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.64

13. MALDAN I. DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.63

14. LOGIN E. IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.57

15. MIHAILA I. FLORENTINA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

6.56

16. SCORTANU C. DIANA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

6.55

17. PUSCALAU D. ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.48

18. SCURTU C. STEFAN-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

6.43

19. ATOMEI F. NICOLETA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

6.42

20. LUCACI I. MADALINA IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

6.34

21. MAGUREANU C. ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI

6.33

22. IOBASA G. ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

6.32

23. RUSU C. ADELINA – ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI

6.29

24. CIORBA F. ADRIANA ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

6.07

25. JITARU P. ANICA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

6.05

26. ANDRONACHE P. OVIDIU GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

5.98

27. MALDAN I. PETRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

5.96

28. MANOLACHE D. MARIA- GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

5.96

29. MAGUREANU C. ROXANA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI

5.94

30. VIRLAN N. ELENA-NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

5.93

Constructii, instalatii si lucrari publice

1. VISAN N. NECULAI-RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

7.90

2. ROMAN I. VASILE-CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

7.57

3. VATAMANU I. GHEORGHE ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.23

4. HARTESCU V. PETRU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

7.20

5. ARGATU C. ALEXANDRU-CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.91

6. CHIRITA M. DANIEL IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

6.83

7. GRIGORE G. ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.69

8. DRAGHICEANU V. SILVIU-VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.60

9. GRUIA C. VALERIU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

6.51

10. LOGHIN R. MARIUS – ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

6.51

11. OLARU I. IOAN-RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.48

12. RESTEU M. SILVIU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.44

13. BORS G. IRINEL – ILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

6.42

14. BARCAN I. ION-FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

6.39

15. BADITA M. MIHAI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

6.37

16. DAVID C. PAUL CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

6.37

17. TURCEA N. ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.35

18. HANGANASU I. ION-RADUCU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.34

19. SERBAN C. CONSTANTIN-RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.33

20. DUMITRASC C. STEFAN COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.31

21. SAVIN M. ROBERT-MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION

6.30

22. ROGOJINA M. BOGDAN – GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

6.25

23. VRABIE I. IOANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.24

24. AVADANEI M. MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

6.19

25. ACATRINEI G. STEFAN IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.19

26. CUPTOR G. CONSTANTIN – ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI

6.13

27. DASCALU C. CODRUT NECULAI SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.09

28. TOC G. CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

6.00

29. VRANCEANU G. ANDREI CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

5.91

30. DULGHERU V. COSMINA – VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

5.90

Comert

1. PAVAL V. FELICIA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.86

2. ILIES C. MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.66

3. DUMITRASC E. EMILIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.63

4. MAFTEI V. VASILICA MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

7.48

5. LEFTER N. NICU – DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

7.48

6. MAFTEI I. IULIA IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

7.38

7. PRICOPE T. TOADER ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.31

8. MATEI M. IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.29

9. ILISEI D. DUMITRU – DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI

7.21

10. FLOREA I. ION SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

7.17

11. SARBU C. GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

7.09

12. CRACIUN I. CONSTANTIN CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.99

13. KITIGOI N. GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BUHUSI

6.94

14. SENTES F. DENISA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

6.94

15. PANAITE D. ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA

6.89

16. SARBAN C. LAVINIA – MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

6.88

17. RAITA C. ELENA – CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

6.86

18. BULACU N. ADRIAN – VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

6.84

19. DASCALU T. ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

6.82

20. SAVINOIU R. GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

6.77

21. STANILA G. ANA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI

6.74

22. IONESCU F. SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.74

23. BLAJ I. PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI

6.72

24. LUPU V. CONSTANTIN-COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

6.72

25. CONSTANTINESCU C. IOANA ELIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.72

26. POIANA V. GIORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.69

27. GISCA M. MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI

6.67

28. MINDIRIGIU M. MARIA VIOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI

6.67

29. BORTOS I. CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI

6.66

30. DASCALU T. DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI

6.65



7 COMENTARII

    • Bai ala de la comert intrat al doilea nu iti este rusine sa dai basini pe nas. Ce faci la comert vinzi castraveti la taraba sau cumperi banane de la turci. De ce te-ai dat la caca singur, am fost colegi? Basti cu laudele, ce vrei sa spui ca poti? Te cred ca esti mare PPP si nu esti nici primul esti al doilea.   ASCUNDETE!!!!!!!!!!!       (DACA AI UNDE)

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here