Lista candidatilor repartizati la COLEGIUL TEHNIC “ION BORCEA” BUHUSI

6.855

 

Repartizarea elevilor de la clasele a VIII-a la Colegiul Tehnic “Ion Borcea” Buhusi indica o mare discrepanta fata de anul 2011, din punctul de vedere al mediilor de admitere.

Cu toate ca oferta educationala a ramas la fel, ultimele mediile de admitere din acest an sunt mult mai mici fata de cele de anul trecut, lucru valabil pentru toate specializarile.

Acest lucru se datoreaza, in mod cert, dificultatii sporite a subiectelor de la Evaluarea Nationala din acest an.

 

Matematica-Informatica – 6.89 (ultima medie in 2011 – 7.84)

Filologie – 7.07 (ultima medie in 2011 – 7.80)

Stiinte sociale – 7 (ultima medie in 2011 – 7.71)

Stiinte ale naturii – 6.08 (ultima medie in 2011 – 7.39)

Industie textila si pielarie – 3.53 (ultima medie in 2011 – 5.93)

Constructii, instalatii si lucrari publice – 4.09 (ultima medie in 2011 – 5.90)

Comert  – 5.11 (ultima medie – 6.65)

 

 

Lista candidatilor repartizati la COLEGIUL TEHNIC “ION BORCEA” BUHUSI, dupa etapa I

 

 

FILOLOGIE

1 RITER G. INGRID IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.64
2 TERECOASA F. ANDREEA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.37
3 BUJOR C. LARISA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.11
4 MURARU D. MARIA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.08
5 SUFARIU C. ALEXANDRA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 9.02
6 PADURARU I. STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.76
7 APOSTOL G. ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 8.59
8 STRAINU E. GEORGIANA AMALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 8.54
9 MUNTEANU I. ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI 8.49
10 POSTOLACHE D. COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.39
11 ARAMA V. PETRU EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.15
12 CIUBOTARU D. MARIA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.14
13 GLOD D. DOREL-BOGDAN-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 8.09
14 SAUCA N. OANA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 7.99
15 STAN M. ALEXANDRA MIRUNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 7.96
16 COZMA I. ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 7.95
17 TUTU O. MALINA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.79
18 ELISEI C. CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 7.74
19 SAMSON V. IONELA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 7.71
20 SANDU I. IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 7.71
21 PADURARU I. ANCA NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.71
22 VARAREANU G. ALINA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 7.49
23 PRISECARU G. BIANCA DANIELA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.36
24 TORONILA L. ALEXANDRA COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.23
25 CEAUNAS F. LORENA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.22
26 MUNTEANU I. ELENA LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.22
27 SERBAN N. ANDREI-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 7.08
28 ROTARU G. LAURA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.07

 

STIINTE SOCIALE

1 BACIU I. ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 COSTISA 9.24
2 GHEORGHITA C. ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 9.03
3 PANDELEA I. IOAN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.82
4 HREAPCA V. ELENA VICTORIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.36
5 BOTEZATU C. CONSTANTIN COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.24
6 BOTEZATU P. PETRINA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 8.23
7 URSU V. LAVINIA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 8.18
8 DASCALU C. MIHAI MARIUS SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 8.13
9 GAVRIL D. DAN-TOADER SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 8.13
10 STOLNICU G. MADALINA-VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 8.02
11 CIOBANU M. RAZVAN MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 8.01
12 TURCU V. ELENA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 7.93
13 GAFITUC N. VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 7.74
14 BERUICA A. IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 7.73
15 PLOSNITA B. STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.61
16 SCHIOPU S. ANDREEA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI 7.61
17 SANDU C. NICOLETA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 7.59
18 BOTEZATU C. MIHAI DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.57
19 PUTANU G. FLORIN CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.52
20 BACIU C. BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.34
21 PETRICA C. MARIA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.22
22 MITREA G. DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 7.21
23 ROMASC B. ELENA-ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI 7.17
24 JACOTA T. BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 7.17
25 GRIGORAS C. BIANCA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI 7.15
26 YALCINKAYA H. NUR-DENIZ SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 “OCTAV BANCILA” BOTOSANI 7.14
27 MURARU C. ROXANA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 7.06
28 GOREA G. CONSTANTIN-BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 7

 

MATEMATICA-INFORMATICA

1 DIREA I. MIHNEA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.87
2 CAEA M. MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.87
3 RUGINA C. TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.8
4 JARCA D. MARIA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.77
5 VINCA D. DELIA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.7
6 RUSU V. ELENA-ANELIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 9.69
7 BITIRE P. CATALIN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.63
8 BEJAN A. MARIA OANA ODETTE SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.54
9 APOSTICA C. ALEXANDRA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 9.53
10 BALACEANU F. BIANCA FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.5
11 MITREA C. LORENA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.48
12 TAPALAGA C. CONSTANTIN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.42
13 BUCUR M. MARIA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 9.39
14 BOATCA D. DUMITRU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.33
15 ZACHMAN TISCA F. ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.25
16 CRETULESCU V. ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.14
17 URSU S. RAZVAN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.08
18 STAN I. DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 8.97
19 RUSU G. ION SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.96
20 BARHAN P. GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.89
21 TORONILA V. ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 8.88
22 AIRINEI S. STEFAN ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.37
23 CIUBOTARU M. MIHAELA LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.11
24 IOSOBOIA C. PETRU-DENIS SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI 7.93
25 IONASCU I. RADU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 7.91
26 RUSU I. GEORGE-GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 6.97
27 MITREA C. CONSTANTIN-COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 6.89

 

STIINTE ALE NATURII

1 TUDOR I. IOANA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 9.75
2 BOTEZATU C. CEZAR GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 9.56
3 URSU V. ELENA-SIMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI 9.26
4 NECHITA V. ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.98
5 MAXIM D. MARIA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.42
6 ALDEA G. ANDREEA-SORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI 8.39
7 AMARIEI P. DIANA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI 8.35
8 COHILTIR R. ANDREI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 8.34
9 STOLNICU C. ADELIN-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 7.97
10 ZAMA C. BIANCA-STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 7.73
11 SOROAGA G. ADINA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 7.67
12 MALINICIU C. FERNANDO-MARIO-CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 7.53
13 CRACIUN C. BIANCA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 7.39
14 BUTNARU M. BOGDAN PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 7.36
15 MAZILU V. CLAUDIU-COSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 7.25
16 CRETU P. PETRU RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 7.15
17 STOLNICU V. DIANA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 6.94
18 SENDREA M. MADALINA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 6.86
19 ASTANOAE I. MIHAI COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 6.85
20 SIMION M. MIHAELA ANDREIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 6.64
21 BORS V. ELENA-LACRAMIOARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 6.6
22 HANCU L. IONUT ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 6.5
23 RINCU G. MARIUS-MANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 6.34
24 STAN N. IONELA-ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 6.31
25 MUNTEANU V. FLAVIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 6.24
26 TIMOFTE V. CONSTANTIN-EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 6.19
27 AILENII C. GEANINA-PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 6.12
28 IONASCU G. FLORIN-GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI 6.08

 

 INDUSTRIE TEXTILA SI PIELARIE

1 NASTASE I. ANDREEA-BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 5.68
2 AGALEANU I. MARIA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 5.35
3 RACOVANU V. IOANA-ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI 5.32
4 BADARAU I. MARINELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 4.97
5 NEGRUT C. ANDREEA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 4.93
6 CRACIUN N. NICOLETA LILIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 4.85
7 BOBOC V. MARIANA-VERONICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 4.76
8 TIMOFTE V. IONELA NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 4.54
9 ALISTAR V. MADALINA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 4.46
10 CALIN C. CONSTANTIN COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 4.17
11 MARES G. ALINA-ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII IZVOARE BAHNA 3.93
12 OLARIU MAGDALENA G. ALIN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 3.76
13 ALISTAR C. MIHAI IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 3.73
14 RACHITEANU F. NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 3.53

 

 CONSTRUCTII, INSTALATII SI LUCRARI PUBLICE

1 GASCA N. NECULAI SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 6.56
2 MOLDOVANU S. VASILE-MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 6.48
3 VARVARA V. VASILE-ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 6.27
4 SAVA E. ANDREI EMIL SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 6.18
5 SUFARU M. COSTEL-DUMITREL SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 6.14
6 TEACA I. CONSTANTIN-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 5.94
7 GABAR C. PAULA-COSTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BUCSESTI 5.94
8 GAMAN V. ALEXANDRU-OVIDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 5.85
9 CIOBANU I. ION SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 5.73
10 TANASA I. SERGIU CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 5.65
11 SAVA V. CODRUT-VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 5.57
12 ROTARIU I. VASILE ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 5.53
13 POIANA C. IONUT CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 5.43
14 AILENEI F. GHEORGHE-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI 5.32
15 TROFIN V. CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII GOSMANI ROMANI 5.28
16 IVANESCU S. GHEORGHE-GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 5.27
17 SBARCEA V. VASILE-ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 5.09
18 CALDARARU C. FLORIN VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 5.08
19 ASUZANEI F. CONSTANTIN COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 5.07
20 CIUBOTARU V. VASILE ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 4.93
21 MURARU L. CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SILISTEA ROMANI 4.88
22 DODOLOIU C. NARCISA-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 4.87
23 CIOBANICA I. CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 4.85
24 ROMAN V. LIVIU VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 4.71
25 MANOLACHE V. ANDREI-VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 4.57
26 ITIGAN C. CORINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 4.35
27 GHIDU I. IOAN-IRINEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 4.18
28 CHIRITA C. CONSTANTIN-CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 4.09

 

COMERT

1 ARAMA C. CLAUDIA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 6.86
2 ROSU C. CORNEL-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 6.66
3 CIUCUR M. MADALINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 6.5
4 ANDRIUTA I. ANA-MARIA-GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 6.32
5 BARDASU M. ADINA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI 6.32
6 ISTRATE T. IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 6.23
7 TEACA C. ANDREI-SILVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI 6.09
8 CONSTANTINESI F. MARIA-MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 5.99
9 BARCAN G. MADALINA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 5.97
10 JARCA G. STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 5.82
11 BIBERE V. VASILE-GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.2 SILISTEA ROMANI 5.81
12 DIMA N. BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 5.81
13 URSACHE C. CEZARINA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 5.74
14 PUSCASU G. ALEXANDRU-CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 5.73
15 SERBAN C. ELENA-LOREDANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ROMANI 5.73
16 VRANCEANU G. CLAUDIA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 5.71
17 MUNTEANU C. CONSTANTIN RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 5.6
18 DOSPINESCU P. ELENA ANCUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 5.57
19 AMARIUTEI G. GIOVANI SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 5.54
20 NISTOR M. ELENA-LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 5.51
21 FORCOS G. PETRONELA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI 5.51
22 CAPSA I. ANA-MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION ROTARU” VALEA LUI ION 5.47
23 MUSCALU I. BIANCA-ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BLAGESTI 5.33
24 MATEI M. FLORIN MIHAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII “M.EMINESCU” BUHUSI 5.31
25 PURICA I. IOANA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII “MIHAIL ANDREI” BUHUSI 5.27
26 CROITORIU V. ANA-GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “ION BORCEA” RACOVA 5.2
27 PRICOPE P. PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII “STEFAN CEL MARE” BUHUSI 5.19
28 NICULEA I. ALEXANDRA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII LESPEZI 5.11

 

2 COMENTARII

  1. dar tu cu ce medie ai intrata la liceu de-ti permiti sa comentezi? chiar si asa nu ai voie sa comentezi ok? sa nu te mai prind ca comentezi ne-am inteles eu cred ca am fost destul de explicit……

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here