Cupa VIVA ACTIV la fotbal, ediția a IV-a, 2-3 decembrie – vezi programul

686

Ediția a IV-a a CUPEI „CS Viva Activ” Buhuși va avea loc pe 2 și de 3 decembrie la Sala de Sport a Colegiului Tehnic „Ion Borcea” Buhuși. Competiția este destinată echipelor de juniori ce au în componență copii născuți în anii 2007 și 2011.

CATEGORIA 2007, sâmbătă, 2 decembrie 2017

GRUPA A
1. C.S.M. CEAHLĂUL
2. A.C.S. YOMI VATRA D.
3. JUNIORII BACĂU
4. MINERUL BALAN

GRUPA B
1. C.S. VIVA ACTIV
2. AEROSTAR BACĂU
3. INIZIO FOCȘANI
4. C.S.M.2 CEAHLĂUL

GRUPA C
1. K.S.E. TG. SECUIESC
2. ATLETIC BÂRLAD
3. OLIMPIA ONEȘTI
4. C.S.S. TG. NEAMȚ

PROGRAM  MECIURI

0900– GR. A    A.C.S. YOMI VATRA D. – JUNIORII  BACĂU
0930 – GR. B   C.S.M.2 CEAHLĂUL – AEROSTAR BACĂU
1030 – GR. C    C.S.S. TG. NEAMȚ – OLIMPIA ONEȘTI
0930 – GR. A    INIZIO FOCȘANI – C.S. VIVA ACTIV
1100 – GR. A    C.S.M. CEAHLĂUL – MINERUL BALAN
1130 – GR. C    ATLETIC BÂRLAD – K.S.E. TG. SECUIESC
1200 – GR. A    JUNIORII  BACĂU – C.S.M. CEAHLĂUL
1230 – GR. B    INIZIO FOCȘANI – C.S.M.2 CEAHLĂUL
1300 – GR. C    C.S.S. TG. NEAMȚ – ATLETIC BÂRLAD
1330 – GR. B    AEROSTAR BACĂU – C.S. VIVA ACTIV
1400 – GR. A    A.C.S. YOMI VATRA D. – MINERUL BALAN
1430 – GR. C    OLIMPIA ONEȘTI – K.S.E. TG. SECUIESC
1500 – GR. A    JUNIORII  BACĂU – MINERUL BALAN
1530 – GR. C    C.S.S. TG. NEAMȚ – K.S.E. TG. SECUIESC
1600 – GR. A    C.S.M. CEAHLĂUL – A.C.S. YOMI VATRA D.
1630 – GR. B   C.S. VIVA ACTIV – C.S.M.2 CEAHLĂUL
1700 – GR. B   INIZIO FOCȘANI – AEROSTAR BACĂU
1730 – GR. C   ATLETIC BÂRLAD – OLIMPIA ONEȘTI
  1800 – SEMIFINALA I
  1830– SEMIFINALA II
 1830 – FINALA MICĂ
  1900 – FINALA MARE

 19 30 – FESTIVITATEA  DE  PREMIERE

 

CATEGORIA 2011, duminică, 3 decembrie 2017

GRUPA A
1. C.S. VIVA ACTIV
2. C.S.S. TG. NEAMȚ
3. ATLETICO BACĂU
4. INIZIO FOCȘANI

GRUPA B
1. SPORTUL ONEȘTI
2. ARIPILE BACĂU
3. FORESTA FĂLTICENI
4. F.C. BUBU BACĂU

PROGRAM  MECIURI 

0930 – GR. A   C.S. VIVA ACTIV – C.S.S. TG. NEAMȚ
1000 – GR. B   ARIPILE  BACĂU – SPORTUL ONEȘTI
1030 – GR. A    ATLETICO BACĂU – INIZIO FOCȘANI
1100 – GR. B    F.C. BUBU BACĂU – FORESTA  FĂLTICENI
1130 – GR. A    C.S.S. TG. NEAMȚ – INIZIO FOCȘANI
1200 – GR. B    FORESTA  FĂLTICENI – SPORTUL ONEȘTI
1230 – GR. A   C.S. VIVA ACTIV – ATLETICO BACĂU
1300 – GR. B   ARIPILE  BACĂU – F.C. BUBU BACĂU
1330 – GR. A   C.S.S. TG. NEAMȚ– ATLETICO BACĂU
1400 – GR. B   FORESTA  FĂLTICENI – ARIPILE  BACĂU
1430 – GR. A   C.S. VIVA ACTIV – INIZIO FOCȘANI
1500 – GR. B   SPORTUL ONEȘTI – F.C. BUBU BACĂU
  1530 – SEMIFINALA I
  1600– SEMIFINALA II
 1630 – FINALA MICĂ
  1700 – FINALA MARE

 17 30 – FESTIVITATEA  DE  PREMIERE

DISTRIBUIȚI

LĂSAȚI UN MESAJ

Please enter your comment!
Please enter your name here